TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

 • Start
 • rejestracja
Konto użytkownika
Aby korzystać z konta użytkownika musisz się najpierw zalogować.
Jeśli nie posiadasz jeszcze swojego konta - zarejestruj sie już teraz!

Podstawowe dane


Informacja dostępna dla wszystkich użytkowników systemu|Dane szczegółowe


Minimum jedna opcja musi być wybrana
turystyczne


organizator, pośrednik
Kontakt dostępny dla wszystkich użytkowników systemuProfile społecznościowe
Informacje o przewoźniku
Załącz dokumenty
Opis jak co działa

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe dane


Informacja dostępna dla wszystkich użytkowników systemu|Dane szczegółowe

Kontakt dostępny dla wszystkich użytkowników systemuProfile społecznościowe
Informacje o biurze podróży
Załącz dokumenty
Opis jak co działa

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe daneProfile społecznościoweDodatkowe informacje o użytkowniku

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe dane


Zamawiam darmowy newsletter


Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


ZATWIERDŹ

Dziękujemy za rejestrację

Wiadomość z potwierdzeniem oraz szczegółami została wysłana na adres e-mail podany przy wypełnianiu zlecenia.


ZAREJESTRUJ SIĘ

TransInfo

InfoRail

Autosan jako elektryczny tester we Wrześni
InfoBus.pl - Opublikowano: 15.10.2017 16:09:48 8 komentarzy
Autosan jako elektryczny tester we Wrześni

Od stycznia 2018 r. uruchomiona zostanie we Wrześni bezpłatna komunikacja miejska w ramach dwóch, zaplanowanych tras, które obsługiwał będzie nowoczesny, niskoemisyjny autobus elektryczny zakupiony w ramach wielomilionowego projektu pn.. ,,Centra przesiadkowe wraz z niezbędną infrastrukturą". Teraz miasto przetestuje przygotowany układ ... demonstracyjnym  Autosanem Sancity 9LE.

W związku z tym faktem już od najbliższego poniedziałku, tj. 16 października 2017 roku uruchomiona zostanie na terenie miasta pierwsza linia testowa (tzw. ,,mała pętla") dedykowana m.in. osobom dojeżdżającym do pracy, szkół, uczelni, korzystającym z PKP i PKS. Do testu posłuży autobus spalinowy o gabarytach podobnych do tego jakie będzie docelowo posiadał zakupiony autobus elektryczny, który cały czas jest w fazie produkcji.

Pojazd wykorzystany do testu będzie odpowiednio oznaczony tablicami elektronicznymi, tj. przednią z napisem ,,Bezpłatna jazda testowa komunikacji miejskiej - Września" oraz boczną wskazującą poszczególne przystanki. Przeprowadzony test posłuży optymalizacji rozwiązań komunikacyjnych jakie zostaną ostatecznie przyjęte na potrzeby realizacji tego projektu.

Każdy będzie mógł całkowicie bezpłatnie, od poniedziałku do piątku, skorzystać z ośmiu kursów jakie zostały zaplanowane w ramach tej pętli (w godzinach porannych i popołudniowych). Celem uruchomienia linii testowej jest optymalizacja przyjętych założeń komunikacyjnych w taki sposób, aby jak najlepiej odpowiadały na potrzeby mieszkańców.

Testowanie będzie trwało przez kilka kolejnych tygodni. W najbliższym czasie, poza uruchamianą już teraz ,,małą pętlą", linia testowa zostanie poszerzona o tzw. ,,dużą pętlę", o czym będziemy na bieżąco informować.

Ewentualne uwagi, pytania i wątpliwości dotyczące uruchamianej linii testowej można zgłaszać przez specjalny e-mail: autobus@wrzesnia.pl lub pisemnie w Biurze Obsługi Interesanta Urzędu Miasta i Gminy we Wrześni. Będziemy wdzięczni za wszelkie przesyłane sugestie pozwalające nam finalnie przyjąć taką formę komunikacji miejskiej (tj. rozkłady jazdy, trasy itp.), która będzie maksymalnie dogodna dla wszystkich mieszkańców.

Szczegółowy rozkład jazdy wraz z mapą lokalizacyjną zamieszczamy poniżej. Poza tym na każdym z przystanków będzie znajdowała się tablica z rozkładem jazdy. Bezpłatny autobus będzie kursował w dni robocze, tj. od poniedziałku do piątku.Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
test
elektrobus
UG Września
Autosan
 • Sierpien – 15.10.2017

  Tytuł mówi jakoby Autosan miał model elektryczny, dobry chłyt materkindodi. ;)

 • dawid99 – 15.10.2017

  Rozkład jazdy od razu widać, że typowa robota PKS Gniezno :P linia kursująca 8 razy w ciągu dnia - pogrom

 • Pytający – 15.10.2017

  A mnie nurtuje pewne pytanie: jak oni kupią jeden autobus, i tej jeden autobus będzie odpowiadał za obsługę całej komunikacji w mieście, to co będzie jak on się zepsuje, albo ulegnie wypadkowi? Zawieszą wtedy komunikację publiczną do odwołania?

 • pozdro dla kumatych – 15.10.2017

  Bo Autosan działa w kwestii elektryka :)

 • dawid99 – 15.10.2017

  wtedy pewnie pojedzie jakiś autobus PKS Gniezno, spośród tych, które stacjonują we Wrześni. Kiedyś pisali, że mieli kupić elektryka i awaryjnie spalinowego :)

 • SŁAWEK OPOLE – 16.10.2017

  TO CZEKAM NA TESTY BOCIANA

 • Celowniczy Leopard – 16.10.2017

  A może Autosan w Drawsku jako cel pozorowany?

 • adias – 17.10.2017

  Autosan już jeździ po Wrześni i z tego co widziałem to na kursie o 5:20 wiózł powietrze. Oczywiście Autosan oklejony jest znaczkami PKS Gniezno.

Zapraszamy do dyskusji także na naszym profilu ! W jednym miejscu wszystkie środki transportu publicznego!

Twój planner podróży


Z:
DO:
DATA
ODJAZDU
CZAS
ODJAZDU

SZUKAJ
Newsletter

Firma "JMK analizy rynku transportowego" oferuje na bieżąco aktualizowaną informację przetargową w zakresie dostaw taboru szynowego, autobusowego oraz obsługi linii komunikacyjnych. Wykup dostęp on-line!
Aktualizowane co miesiąc raporty na temat liczby zarejestrowanych nowych oraz używanych autobusów w Polsce to kompendium wiedzy na temat tego segmentu gospodarki. Analizy zawierają m.in. szczegółowe...
Sprawdź nasz nowy cennik reklamowy na rok 2019 Nasz portal działa w branży transportu publicznego od 2001 roku. Początkowo - tylko pod nazwą InfoBus.pl - obejmował tylko tematykę autobusową....