TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

 • Start
 • rejestracja
Konto użytkownika
Aby korzystać z konta użytkownika musisz się najpierw zalogować.
Jeśli nie posiadasz jeszcze swojego konta - zarejestruj sie już teraz!

Podstawowe dane


Informacja dostępna dla wszystkich użytkowników systemu|Dane szczegółowe


Minimum jedna opcja musi być wybrana
turystyczne


organizator, pośrednik
Kontakt dostępny dla wszystkich użytkowników systemuProfile społecznościowe
Informacje o przewoźniku
Załącz dokumenty
Opis jak co działa

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe dane


Informacja dostępna dla wszystkich użytkowników systemu|Dane szczegółowe

Kontakt dostępny dla wszystkich użytkowników systemuProfile społecznościowe
Informacje o biurze podróży
Załącz dokumenty
Opis jak co działa

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe daneProfile społecznościoweDodatkowe informacje o użytkowniku

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe dane


Zamawiam darmowy newsletter


Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


ZATWIERDŹ

Dziękujemy za rejestrację

Wiadomość z potwierdzeniem oraz szczegółami została wysłana na adres e-mail podany przy wypełnianiu zlecenia.


ZAREJESTRUJ SIĘ

TransInfo

InfoRail

Autokarem z Warszawy do Krakowa. Z Polonusem
INFOBUS.PL - Opublikowano: 18.07.2018 18:00:55
Startuje nowa linia Polonusa z Warszawy do Krakowa!

Polonus, lider sieci Polonus Partner, uruchamia od 27 lipca nową linię łączącą Warszawę z Krakowem, przebiegającą przez Radom, Skarżysko Kamienną i Kielce

-"Po niedawnym zakupie 7 autokarów i uruchomieniu nowej linii do Ukrainy, przyszedł czas na dalszy rozwój krajowej siatki połączeń. Wprowadzamy od dawna wyczekiwane przez pasażerów nowe kursy łączące stolicę z Krakowem. Jest to niezwykle atrakcyjna weekendowa oferta komfortowych połączeń, która idealnie wpasuje się w oczekiwania turystów, chcących spędzić weekend w przepięknym i klimatycznym Krakowie, czy też tętniącej życiem Warszawie" – podkreśla Maciej Acedański, prezes zarządu Polonusa.

W ramach nowej linii autokary ze stolicy do Krakowa od 27 lipca będą odjeżdżać dwa razy w tygodniu, w piątki i niedziele.

Podróż rozpoczynać się będzie o godzinie 16.15 z Dworca Autobusowego Warszawa Zachodnia. Przyjazd do Krakowa planowany jest na godzinę 21.40. Kurs powrotny z Dworca Autobusowego MDA w Krakowie będzie odjeżdżał o godzinie 23.30, by dotrzeć do stolicy o godz. 4.30.

Bilety zaczynają się już od 5 zł dostępne są już w sprzedaży na stronie pkspolonus.pl oraz PolonusPartner.pl. Równolegle, tak na kursach Polonusa, jak i tych z oferty Polonus Partner honorowane są stałe zniżki: 50% dla dzieci w wieku 0-13 lat, zniżka w wysokości 20% dla uczniów w wieku 13-19 lat, studentów do 26 roku życia, dla seniorów oraz posiadaczy Karty Dużej Rodziny. Dodatkowo dla stałych pasażerów dostępny jest nowy program lojalnościowy Partner Plus, dzięki któremu zakupione bilety premiowane są punktami lojalnościowymi, które można wymienić na bezpłatne podróże.

Przy okazji przypomnijmy, że koalicja polskich przewoźników autokarowych "Polonus Partner", rozpoczęła działalność przed miesiącem. Oferuje podróżnym 50 ogólnokrajowych linii autobusowych tworzących połączenia między 250 miejscowościami w Polsce, a kursy obsługiwane są 130 pojazdów. Koalicja Polonus Partner powołana została na rzecz integracji i rozwoju krajowego transportu pasażerskiego. Włączyli się do niej regionalni liderzy: Polonus z woj. mazowieckiego, Żak Express z woj. podlaskiego, PKS Elbląg z woj. warmińsko-mazurskiego, Contbus i GardenExpress z woj. lubelskiego oraz NEOBUS i AlbatrosBUS z woj. podkarpackiego.

Program jednoczenia się polskich przewoźników autokarowych realizowany jest pod patronatem Ministerstwa Infrastruktury, w ramach ogólnopolskiej inicjatywy #ŁączymyPolskę.
Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
linie
PKS Polonus
 • Sławek Stec – 18.07.2018

  Cóż za oferta :-) połączenia aż 2 razy w tygodniu...

 • Marcin Kar – 18.07.2018

  Istny szał

 • Maciej Suski – 18.07.2018

  Z takimi godzinami odjazdów nie wróżę sukcesu ;)

 • Paweł Obelnicki – 18.07.2018

  Tylko, że to nie jest nowa linia..

 • Mar Hek – 18.07.2018

  Bardzo dobry ruch , od dawna potrzeba było takiego połączenia. I tak najwiecej osob jeździ w weekendy! Pewnie dopiero zaczynają to rozkręcać - powodzenia!

 • Mirosław Gumulak – 18.07.2018

  Odjazdy powinny zostać przesunięte co najmniej o godzinę. Raz, że wtedy stanowiłyby konkurencję (uzupełnienie) wobec PKP IC; dwa, ludzie najczęściej pracują pomiędzy 8-16, więc odjazd o 16:15 jest mało zachęcający. W drugą stronę, przyjazd o 4:30 to nieco zbyt wcześnie... ;)

 • Maciek Cała – 19.07.2018

  Karol

 • Grzegorz Bębenek – 19.07.2018

  Kto jedzie tym jeździć?

Dyskutuj pod tym artykułem bezpośrednio na !

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.

Twój planner podróży


Z:
DO:
DATA
ODJAZDU
CZAS
ODJAZDU

SZUKAJ
Newsletter

Firma "JMK analizy rynku transportowego" oferuje na bieżąco aktualizowaną informację przetargową w zakresie dostaw taboru szynowego, autobusowego oraz obsługi linii komunikacyjnych. Wykup dostęp on-line!
Aktualizowane co miesiąc raporty na temat liczby zarejestrowanych nowych oraz używanych autobusów w Polsce to kompendium wiedzy na temat tego segmentu gospodarki. Analizy zawierają m.in. szczegółowe...
Sprawdź nasz nowy cennik reklamowy na rok 2019 Nasz portal działa w branży transportu publicznego od 2001 roku. Początkowo - tylko pod nazwą InfoBus.pl - obejmował tylko tematykę autobusową....