TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

  • Start
  • rejestracja
Konto użytkownika
Aby korzystać z konta użytkownika musisz się najpierw zalogować.
Jeśli nie posiadasz jeszcze swojego konta - zarejestruj sie już teraz!

Podstawowe dane


Informacja dostępna dla wszystkich użytkowników systemu|Dane szczegółowe


Minimum jedna opcja musi być wybrana
turystyczne


organizator, pośrednik
Kontakt dostępny dla wszystkich użytkowników systemuProfile społecznościowe
Informacje o przewoźniku
Załącz dokumenty
Opis jak co działa

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe dane


Informacja dostępna dla wszystkich użytkowników systemu|Dane szczegółowe

Kontakt dostępny dla wszystkich użytkowników systemuProfile społecznościowe
Informacje o biurze podróży
Załącz dokumenty
Opis jak co działa

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe daneProfile społecznościoweDodatkowe informacje o użytkowniku

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe dane


Zamawiam darmowy newsletter


Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


ZATWIERDŹ

Dziękujemy za rejestrację

Wiadomość z potwierdzeniem oraz szczegółami została wysłana na adres e-mail podany przy wypełnianiu zlecenia.


ZAREJESTRUJ SIĘ

TransInfo

InfoRail

Autobus po szkolnej wycieczce. Biuro zszokowane [FILM]
InfoBus.pl - Opublikowano: 26.05.2019 10:00:24
Autobus po szkolnej wycieczce. Przewoźnik zszokowany; screen Facebook/Biuro Turystyczne Poltravel Dęblin Zaranowicz

Biuro Turystyczne Poltravel z Dęblina pokazało, jak wygląda autokar po szkolnej wycieczce. -"Od 28 lat nie widzieliśmy czegoś takiego" - mówią pracownicy firmy.

Biuro Turystyczne Poltravel udostępniło na swoim profilu FB film, na którym widać, jak wygląda autobus po 8 godzinnej podróży z Pomorza do Warszawy. Na pokładzie było sześćdziesięciu 12- i 13-latków. "Efekt końcowy" to rozrzucone butelki po napojach, reklamówki, papierki, resztki jedzenia i zepsuty fotel.

-"To jest film z naszego autokaru, który wrócił wczoraj wieczorem z wycieczki z uczniami ze Szkoły Podstawowej nr 255 w Warszawie. ... Na 28 lat naszej działalności w transporcie osób, nie spotkaliśmy się z takim brakiem kultury, brakiem dyscypliny, chamstwem ze strony pasażerów" – czytamy we wpisie biura turystycznego. - Ale nie tylko nauczyciele/opiekunowie są tu winni, bo jednak takie poszanowanie dla cudzej własności dzieci najczęściej wynoszą z domu rodzinnego.
Rodzice i nauczyciele żądają kontroli autokaru przed każdym wyjazdem, natomiast po przyjeździe autokar zostaje pozostawiony w takim stanie i nikt nie widzi w tym problemu. Chcecie aby kierowca był wypoczęty przed kolejnym wyjazdem, aby bezpiecznie przewóz Was i waszej dzieci na podanej trasie, a on tymczasem musi spędzić 3-4 godziny na sprzątnięciu autokaru, aby nie było wstyd podstawić go na kolejny wyjazd."


Komentarze…

Film wywołał wielką dyskusję w sieci, a pod materiałem pojawiło się (21 maja) aż 730 komentarzy (!) Film został też 758 razy udostępniony. To pokazuje, że ten temat - dzieci / nauczycieli / kultury osobistej / wycieczek - jest na topie. Poniżej kilka komentarzy:

-"Brać kaucje na rzecz sprzątania. Przed wejściem dzieci, obchód z nauczycielami, kierowcami. Nagranie wszystkiego. Po zakończeniu ponowny obchód nagranie i sprawdzenie. Syf - tel do firmy sprzątającej, rachunek z kaucji, minus szkody reszta dla szkoły. Może wtedy sie nauczą." - proponuje jeden z czytelników.

-"To nie jedyny taki przypadek. Wiem z praktyki, jestem przewodnikiem. Kierowcy wiele razy zwracają uwagę podróżującym, ale ich prośby odbijają się jak ściany. Wstyd – napisała jedna z komentujących.

-"To co wyprawiają dzieci w autokarze podczas wycieczek to istne tornado! Syf w wozie niemiłosierny. Nie raz na sprzątanie trzeba poświęcić 2-3 godziny (przecież następnego dnia inny kierowca i pasażerowie nie pojadą w oborze).Rozlane napoje na fotele, śmieci między fotelami a grzejnikami, oplute szyby, zasmarkane szyby, przyklejone gumy do żucia do podłogi jak i foteli. Wielokrotnie urwane stoliki we fotelach! Nauczycielki mają głęboko w poważaniu co się dzieję w autokarze podczas jazdy. Wolą gadać o głupotach niż pilnować dzieci (..) - napisał jeden z komentujących film kierowców.

A co Wy o tym myślicie?Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
autokar
pasażer

Twój planner podróży


Z:
DO:
DATA
ODJAZDU
CZAS
ODJAZDU

SZUKAJ
Newsletter

Firma "JMK analizy rynku transportowego" oferuje na bieżąco aktualizowaną informację przetargową w zakresie dostaw taboru szynowego, autobusowego oraz obsługi linii komunikacyjnych. Wykup dostęp on-line!
Aktualizowane co miesiąc raporty na temat liczby zarejestrowanych nowych oraz używanych autobusów w Polsce to kompendium wiedzy na temat tego segmentu gospodarki. Analizy zawierają m.in. szczegółowe...
Sprawdź nasz nowy cennik reklamowy na rok 2019 Nasz portal działa w branży transportu publicznego od 2001 roku. Początkowo - tylko pod nazwą InfoBus.pl - obejmował tylko tematykę autobusową....