TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

  • Start
  • rejestracja
Konto użytkownika
Aby korzystać z konta użytkownika musisz się najpierw zalogować.
Jeśli nie posiadasz jeszcze swojego konta - zarejestruj sie już teraz!

Podstawowe dane


Informacja dostępna dla wszystkich użytkowników systemu|Dane szczegółowe


Minimum jedna opcja musi być wybrana
turystyczne


organizator, pośrednik
Kontakt dostępny dla wszystkich użytkowników systemuProfile społecznościowe
Informacje o przewoźniku
Załącz dokumenty
Opis jak co działa

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe dane


Informacja dostępna dla wszystkich użytkowników systemu|Dane szczegółowe

Kontakt dostępny dla wszystkich użytkowników systemuProfile społecznościowe
Informacje o biurze podróży
Załącz dokumenty
Opis jak co działa

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe daneProfile społecznościoweDodatkowe informacje o użytkowniku

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe dane


Zamawiam darmowy newsletter


Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


ZATWIERDŹ

Dziękujemy za rejestrację

Wiadomość z potwierdzeniem oraz szczegółami została wysłana na adres e-mail podany przy wypełnianiu zlecenia.


ZAREJESTRUJ SIĘ

TransInfo

InfoRail

Arriva podsumowuje 2015 rok
InfoBus.pl - Opublikowano: 23.05.2016 16:42:53 1 komentarz
fot. wikipedia

Wiodąca europejska grupa transportowa, Arriva, opublikowała podsumowanie 2015 roku.

Manfred Rudhart, dyrektor generalny Arrivy, z zadowoleniem komentował wyniki Grupy za 2015 r.: ?Prezentowaliśmy wzrost obrotów przez cały rok 2015 i kontynuujemy inwestowanie przychodów w rozwój firmy. Sprawdzona strategia biznesowa Arrivy przynosi dalsze efekty, skutkując kolejnym rokiem zakończonym wzrostem przychodów i zysku operacyjnego.?

Dużym sukcesem na rynku przewozów kolejowych w Wielkiej Brytanii było zdobycie kontraktu na obsługę sieci w Północnej Anglii. Arriva rozpoczęła realizację kontraktu 1 kwietnia, deklarując chęć dostarczenia nowej jakości usług. ?Nasze pozostałe brytyjskie spółki kolejowe są cenione przez pasażerów, zwłaszcza Chiltern Railways, która otworzyła pierwszą nową linię kolejową między brytyjskim miastem a Londynem od ponad 100 lat, cieszymy się też z ogólnokrajowego uznania dla spółek Arriva Trains Wales, CrossCountry i Chiltern? ? komentował Rudhart.

W autobusowych spółkach w Wielkiej Brytanii przeprowadzono zmiany kadrowe w zarządach, dzięki czemu zwiększono dynamikę działalności ? zawarto nowe umowy z władzami, wprowadzone innowacyjne rozwiązania biletowe i zwiększono wykorzystanie nowoczesnych technologii mobilnych. Kontynuowano także wzrost obrotów i pozycji rynkowej na rynkach autobusowych i kolejowych w Europie kontynentalnej. We Włoszech zrealizowano warty 11 mln euro kontrakt dotyczący obsługi gości wystawy Expo Milano. W Słowenii i na Słowacji przejęto kolejne spółki przewozowe, a w Serbii i Czechach zdobyto nowe kontrakty dla już istniejących spółek.

Wśród sukcesów należy wymienić zdobycie wartego 143 mln euro czteroletniego kontraktu na przewozy autobusowe w południowo-wschodniej Fryzji (Holandia) oraz 10-letniego kontraktu w Kopenhadze (Dania), wartego 163 mln euro. Duński oddział Arrivy może pochwalić się także uruchomieniem pierwszego na świecie zintegrowanego systemu wypożyczalni elektrycznych samochodów. Dzięki współpracy z DriveNow do dyspozycji mieszkańców Kopenhagi jest aż 400 samochodów elektrycznych BMW i3.

?Ogólnie możemy spojrzeć na 2015 jako na rok, który nas wzmocnił, byśmy byli jeszcze więksi i lepsi niż dotąd. Jesteśmy postrzegani jako szanowany partner w mobilności, innowacyjny, przygotowany do wejścia na nowe liberalizujące się rynki i inwestowania na rzecz swoich pracowników, partnerów i klientów? ? podsumował Manfred Rudhart.


Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
Arriva
  • iore – 24.05.2016

    A w Polsce Arriva sukcesywnie wykańcza przejęte PKS-y. 4 podkarpackie oddziały już czekają w kolejce...

Zapraszamy do dyskusji także na naszym profilu ! W jednym miejscu wszystkie środki transportu publicznego!

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.

Twój planner podróży


Z:
DO:
DATA
ODJAZDU
CZAS
ODJAZDU

SZUKAJ
Newsletter

Firma "JMK analizy rynku transportowego" oferuje na bieżąco aktualizowaną informację przetargową w zakresie dostaw taboru szynowego, autobusowego oraz obsługi linii komunikacyjnych. Wykup dostęp on-line!
Aktualizowane co miesiąc raporty na temat liczby zarejestrowanych nowych oraz używanych autobusów w Polsce to kompendium wiedzy na temat tego segmentu gospodarki. Analizy zawierają m.in. szczegółowe...
Sprawdź nasz nowy cennik reklamowy na rok 2018 W 2018 skończymy 18 lat!.Nasz portal działa od 2001 roku. Początkowo pod nazwą InfoBus.pl, obejmując tylko tematykę autobusową. Jednak wraz ze wzrostem...