TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

  • Start
  • rejestracja
Konto użytkownika
Aby korzystać z konta użytkownika musisz się najpierw zalogować.
Jeśli nie posiadasz jeszcze swojego konta - zarejestruj sie już teraz!

Podstawowe dane


Informacja dostępna dla wszystkich użytkowników systemu|Dane szczegółowe


Minimum jedna opcja musi być wybrana
turystyczne


organizator, pośrednik
Kontakt dostępny dla wszystkich użytkowników systemuProfile społecznościowe
Informacje o przewoźniku
Załącz dokumenty
Opis jak co działa

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe dane


Informacja dostępna dla wszystkich użytkowników systemu|Dane szczegółowe

Kontakt dostępny dla wszystkich użytkowników systemuProfile społecznościowe
Informacje o biurze podróży
Załącz dokumenty
Opis jak co działa

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe daneProfile społecznościoweDodatkowe informacje o użytkowniku

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe dane


Zamawiam darmowy newsletter


Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


ZATWIERDŹ

Dziękujemy za rejestrację

Wiadomość z potwierdzeniem oraz szczegółami została wysłana na adres e-mail podany przy wypełnianiu zlecenia.


ZAREJESTRUJ SIĘ

TransInfo

InfoRail

Arriva podsumowuje 2015 rok
InfoBus.pl - Opublikowano: 23.05.2016 16:42:53 1 komentarz
fot. wikipedia

Wiodąca europejska grupa transportowa, Arriva, opublikowała podsumowanie 2015 roku.

Manfred Rudhart, dyrektor generalny Arrivy, z zadowoleniem komentował wyniki Grupy za 2015 r.: ?Prezentowaliśmy wzrost obrotów przez cały rok 2015 i kontynuujemy inwestowanie przychodów w rozwój firmy. Sprawdzona strategia biznesowa Arrivy przynosi dalsze efekty, skutkując kolejnym rokiem zakończonym wzrostem przychodów i zysku operacyjnego.?

Dużym sukcesem na rynku przewozów kolejowych w Wielkiej Brytanii było zdobycie kontraktu na obsługę sieci w Północnej Anglii. Arriva rozpoczęła realizację kontraktu 1 kwietnia, deklarując chęć dostarczenia nowej jakości usług. ?Nasze pozostałe brytyjskie spółki kolejowe są cenione przez pasażerów, zwłaszcza Chiltern Railways, która otworzyła pierwszą nową linię kolejową między brytyjskim miastem a Londynem od ponad 100 lat, cieszymy się też z ogólnokrajowego uznania dla spółek Arriva Trains Wales, CrossCountry i Chiltern? ? komentował Rudhart.

W autobusowych spółkach w Wielkiej Brytanii przeprowadzono zmiany kadrowe w zarządach, dzięki czemu zwiększono dynamikę działalności ? zawarto nowe umowy z władzami, wprowadzone innowacyjne rozwiązania biletowe i zwiększono wykorzystanie nowoczesnych technologii mobilnych. Kontynuowano także wzrost obrotów i pozycji rynkowej na rynkach autobusowych i kolejowych w Europie kontynentalnej. We Włoszech zrealizowano warty 11 mln euro kontrakt dotyczący obsługi gości wystawy Expo Milano. W Słowenii i na Słowacji przejęto kolejne spółki przewozowe, a w Serbii i Czechach zdobyto nowe kontrakty dla już istniejących spółek.

Wśród sukcesów należy wymienić zdobycie wartego 143 mln euro czteroletniego kontraktu na przewozy autobusowe w południowo-wschodniej Fryzji (Holandia) oraz 10-letniego kontraktu w Kopenhadze (Dania), wartego 163 mln euro. Duński oddział Arrivy może pochwalić się także uruchomieniem pierwszego na świecie zintegrowanego systemu wypożyczalni elektrycznych samochodów. Dzięki współpracy z DriveNow do dyspozycji mieszkańców Kopenhagi jest aż 400 samochodów elektrycznych BMW i3.

?Ogólnie możemy spojrzeć na 2015 jako na rok, który nas wzmocnił, byśmy byli jeszcze więksi i lepsi niż dotąd. Jesteśmy postrzegani jako szanowany partner w mobilności, innowacyjny, przygotowany do wejścia na nowe liberalizujące się rynki i inwestowania na rzecz swoich pracowników, partnerów i klientów? ? podsumował Manfred Rudhart.


Sprawdź też:
Arriva
  • iore – 24.05.2016

    A w Polsce Arriva sukcesywnie wykańcza przejęte PKS-y. 4 podkarpackie oddziały już czekają w kolejce...

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.

Twój planner podróży


Z:
DO:
DATA
ODJAZDU
CZAS
ODJAZDU

SZUKAJ
Newsletter

Firma "JMK analizy rynku transportowego" oferuje na bieżąco aktualizowaną informację przetargową w zakresie dostaw taboru szynowego, autobusowego oraz obsługi linii komunikacyjnych. Wykup dostęp on-line!
Aktualizowane co miesiąc raporty na temat liczby zarejestrowanych nowych oraz używanych autobusów w Polsce to kompendium wiedzy na temat tego segmentu gospodarki. Analizy zawierają m.in. szczegółowe...
Sprawdź nasz nowy cennik reklamowy na rok 2018 W 2018 skończymy 18 lat!.Nasz portal działa od 2001 roku. Początkowo pod nazwą InfoBus.pl, obejmując tylko tematykę autobusową. Jednak wraz ze wzrostem...