TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

  • Start
  • rejestracja
Konto użytkownika
Aby korzystać z konta użytkownika musisz się najpierw zalogować.
Jeśli nie posiadasz jeszcze swojego konta - zarejestruj sie już teraz!

Podstawowe dane


Informacja dostępna dla wszystkich użytkowników systemu|Dane szczegółowe


Minimum jedna opcja musi być wybrana
turystyczne


organizator, pośrednik
Kontakt dostępny dla wszystkich użytkowników systemuProfile społecznościowe
Informacje o przewoźniku
Załącz dokumenty
Opis jak co działa

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe dane


Informacja dostępna dla wszystkich użytkowników systemu|Dane szczegółowe

Kontakt dostępny dla wszystkich użytkowników systemuProfile społecznościowe
Informacje o biurze podróży
Załącz dokumenty
Opis jak co działa

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe daneProfile społecznościoweDodatkowe informacje o użytkowniku

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe dane


Zamawiam darmowy newsletter


Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


ZATWIERDŹ

Dziękujemy za rejestrację

Wiadomość z potwierdzeniem oraz szczegółami została wysłana na adres e-mail podany przy wypełnianiu zlecenia.


ZAREJESTRUJ SIĘ

TransInfo

InfoRail

Arriva kupuje nowe Conecto dla Pribramu. Na 10 lat
InfoBus.pl - Opublikowano: 21.11.2019 11:00:30
Arriva kupuje nowe Conecto dla Pribram. Na 10 lat; fot. Pribram.cz

Firma Arriva Stredni Cechy zaprezentowała nowe autobusy miejskie Mercedes-Benz Conecto na dworcu autobusowym w Pribramie.

Arriva była jedynym oferentem w przetargu na obsługę transportu publicznego w czeskim mieście Příbram. Umowa z przewoźnikiem została zawarta na dziesięć lat, począwszy od 1 grudnia 2019 r. Według miasta, nowe warunki umowy zapewnią większy komfort dla pasażerów.

Nowe autobusy

19 listopada na dworcu autobusowym Arriva pokazała nowe autobusy, którymi będzie obsługiwała miejskie linie. W wydarzeniu wziął udział m.in. prezydent miasta Jan Konvalinka, który docenił dalszą współpracę z firmą transportową i życzył kierowcom wielu szczęśliwych kilometrów. -"Wierzę, że nowe autobusy zapewnią pasażerom większy komfort podczas podróży do pracy lub szkoły".

Z kolei Daniel Adamka, CEO Arriva Transport Česká republika, powiedział, że firma zainwestowała w tym roku ponad dwa miliardy koron w odnowę floty. -"Zakupiliśmy czternaście nowych autobusów do obsługi Příbram. Staramy się również na liniach regionalnych zapewnić pasażerom wysoki komfort."

Nowe autobusy Mercedes-Benz Conecto są klimatyzowane i oznaczone logo miasta. Są one wyposażone w zunifikowany system informacyjny z panelami LCD, gdzie oprócz najbliższych przystanków pasażerowie zobaczą całą trasę i inne informacje miejskie.

Aktualnie miejskie linie w Příbram obsługuje 37 kierowców, w tym cztery kobiety. System komunikacji obejmuje 98 przystanków, które łączy 19 linii.

7 lat

Dzięki nowo zawartej umowie w mieście nie będziemy już starszych autobusów, które nie będą mogły kursować w innych miastach środkowej Czech.

-"W umowie miasto Pribram postawiło warunek, że średni wiek autobusu nie może przekroczyć siedmiu lat. Ponadto w mieście pojawią się nowe autobusy marki Mercedes, które będą miały jednolitą kolorystyczną linię i będą oznaczone symbolem miasta "- powiedział wiceprezydent Martin Buršík.

Dodatkowo nowa umowa jest bardziej rygorystyczna względem przewoźnika

-"Na podstawie starej umowy miasto nie miało żadnej możliwości ukarania przewoźnika. Teraz nowa umowa pozwala nam nakłada kary za opóźnienia - na przykład za opóźnienie 10 minut możemy naliczyć 500 koron kary, za 30 minut - 1000 koron, a jeśli opóźnienie przekroczy godzinę - nawet 5000 CZK . Umowa zawiera wiele podobnych warunków "- dodał Martin Buršík.Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
tabor
Mercedes
Arriva
Czechy
Zapraszamy do dyskusji także na naszym profilu ! W jednym miejscu wszystkie środki transportu publicznego!

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.

Twój planner podróży


Z:
DO:
DATA
ODJAZDU
CZAS
ODJAZDU

SZUKAJ
Newsletter

Firma "JMK analizy rynku transportowego" oferuje na bieżąco aktualizowaną informację przetargową w zakresie dostaw taboru szynowego, autobusowego oraz obsługi linii komunikacyjnych. Wykup dostęp on-line!
Aktualizowane co miesiąc raporty na temat liczby zarejestrowanych nowych oraz używanych autobusów w Polsce to kompendium wiedzy na temat tego segmentu gospodarki. Analizy zawierają m.in. szczegółowe...
Sprawdź nasz nowy cennik reklamowy na rok 2019 Nasz portal działa w branży transportu publicznego od 2001 roku. Początkowo - tylko pod nazwą InfoBus.pl - obejmował tylko tematykę autobusową....