TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

  • Start
  • rejestracja
Konto użytkownika
Aby korzystać z konta użytkownika musisz się najpierw zalogować.
Jeśli nie posiadasz jeszcze swojego konta - zarejestruj sie już teraz!

Podstawowe dane


Informacja dostępna dla wszystkich użytkowników systemu|Dane szczegółowe


Minimum jedna opcja musi być wybrana
turystyczne


organizator, pośrednik
Kontakt dostępny dla wszystkich użytkowników systemuProfile społecznościowe
Informacje o przewoźniku
Załącz dokumenty
Opis jak co działa

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe dane


Informacja dostępna dla wszystkich użytkowników systemu|Dane szczegółowe

Kontakt dostępny dla wszystkich użytkowników systemuProfile społecznościowe
Informacje o biurze podróży
Załącz dokumenty
Opis jak co działa

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe daneProfile społecznościoweDodatkowe informacje o użytkowniku

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe dane


Zamawiam darmowy newsletter


Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


ZATWIERDŹ

Dziękujemy za rejestrację

Wiadomość z potwierdzeniem oraz szczegółami została wysłana na adres e-mail podany przy wypełnianiu zlecenia.


ZAREJESTRUJ SIĘ

TransInfo

InfoRail

Arriva kupuje nowe Conecto dla Pribramu. Na 10 lat
InfoBus.pl - Opublikowano: 21.11.2019 11:00:30
Arriva kupuje nowe Conecto dla Pribram. Na 10 lat; fot. Pribram.cz

Firma Arriva Stredni Cechy zaprezentowała nowe autobusy miejskie Mercedes-Benz Conecto na dworcu autobusowym w Pribramie.

Arriva była jedynym oferentem w przetargu na obsługę transportu publicznego w czeskim mieście Příbram. Umowa z przewoźnikiem została zawarta na dziesięć lat, począwszy od 1 grudnia 2019 r. Według miasta, nowe warunki umowy zapewnią większy komfort dla pasażerów.

Nowe autobusy

19 listopada na dworcu autobusowym Arriva pokazała nowe autobusy, którymi będzie obsługiwała miejskie linie. W wydarzeniu wziął udział m.in. prezydent miasta Jan Konvalinka, który docenił dalszą współpracę z firmą transportową i życzył kierowcom wielu szczęśliwych kilometrów. -"Wierzę, że nowe autobusy zapewnią pasażerom większy komfort podczas podróży do pracy lub szkoły".

Z kolei Daniel Adamka, CEO Arriva Transport Česká republika, powiedział, że firma zainwestowała w tym roku ponad dwa miliardy koron w odnowę floty. -"Zakupiliśmy czternaście nowych autobusów do obsługi Příbram. Staramy się również na liniach regionalnych zapewnić pasażerom wysoki komfort."

Nowe autobusy Mercedes-Benz Conecto są klimatyzowane i oznaczone logo miasta. Są one wyposażone w zunifikowany system informacyjny z panelami LCD, gdzie oprócz najbliższych przystanków pasażerowie zobaczą całą trasę i inne informacje miejskie.

Aktualnie miejskie linie w Příbram obsługuje 37 kierowców, w tym cztery kobiety. System komunikacji obejmuje 98 przystanków, które łączy 19 linii.

7 lat

Dzięki nowo zawartej umowie w mieście nie będziemy już starszych autobusów, które nie będą mogły kursować w innych miastach środkowej Czech.

-"W umowie miasto Pribram postawiło warunek, że średni wiek autobusu nie może przekroczyć siedmiu lat. Ponadto w mieście pojawią się nowe autobusy marki Mercedes, które będą miały jednolitą kolorystyczną linię i będą oznaczone symbolem miasta "- powiedział wiceprezydent Martin Buršík.

Dodatkowo nowa umowa jest bardziej rygorystyczna względem przewoźnika

-"Na podstawie starej umowy miasto nie miało żadnej możliwości ukarania przewoźnika. Teraz nowa umowa pozwala nam nakłada kary za opóźnienia - na przykład za opóźnienie 10 minut możemy naliczyć 500 koron kary, za 30 minut - 1000 koron, a jeśli opóźnienie przekroczy godzinę - nawet 5000 CZK . Umowa zawiera wiele podobnych warunków "- dodał Martin Buršík.Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
tabor
Mercedes
Arriva
Czechy

Twój planner podróży


Z:
DO:
DATA
ODJAZDU
CZAS
ODJAZDU

SZUKAJ
Newsletter

Firma "JMK analizy rynku transportowego" oferuje na bieżąco aktualizowaną informację przetargową w zakresie dostaw taboru szynowego, autobusowego oraz obsługi linii komunikacyjnych. Wykup dostęp on-line!
Aktualizowane co miesiąc raporty na temat liczby zarejestrowanych nowych oraz używanych autobusów w Polsce to kompendium wiedzy na temat tego segmentu gospodarki. Analizy zawierają m.in. szczegółowe...
Sprawdź nasz nowy cennik reklamowy na rok 2019 Nasz portal działa w branży transportu publicznego od 2001 roku. Początkowo - tylko pod nazwą InfoBus.pl - obejmował tylko tematykę autobusową....