TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

  • Start
  • rejestracja
Konto użytkownika
Aby korzystać z konta użytkownika musisz się najpierw zalogować.
Jeśli nie posiadasz jeszcze swojego konta - zarejestruj sie już teraz!

Podstawowe dane


Informacja dostępna dla wszystkich użytkowników systemu|Dane szczegółowe


Minimum jedna opcja musi być wybrana
turystyczne


organizator, pośrednik
Kontakt dostępny dla wszystkich użytkowników systemuProfile społecznościowe
Informacje o przewoźniku
Załącz dokumenty
Opis jak co działa

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe dane


Informacja dostępna dla wszystkich użytkowników systemu|Dane szczegółowe

Kontakt dostępny dla wszystkich użytkowników systemuProfile społecznościowe
Informacje o biurze podróży
Załącz dokumenty
Opis jak co działa

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe daneProfile społecznościoweDodatkowe informacje o użytkowniku

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe dane


Zamawiam darmowy newsletter


Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


ZATWIERDŹ

Dziękujemy za rejestrację

Wiadomość z potwierdzeniem oraz szczegółami została wysłana na adres e-mail podany przy wypełnianiu zlecenia.


ZAREJESTRUJ SIĘ

TransInfo

InfoRail

Argentyńska rekomendacja dla BYD. 50 elektrobusów
InfoBus.pl - Opublikowano: 06.02.2017 10:00:57
Argentyńska rekomendacja dla BYD. 50 elektrobusów

Działająca globalnie firma BYD została oficjalnie wybrana, jako spółka rekomendowana przez argentyńską komisję oceniającą zakup 50 autobusów elektrycznych na zlecenie Ministerstwa Środowiska.

Przetarg został zainicjowany przez Ministerstwo Środowiska w ramach pilotażowego projektu wprowadzenia elektrycznego transportu publicznego w różnych miastach na terenie całego kraju. Komisja oceniająca oferty wybrała BYD spośród puli 5 oferentów ze względu na pomyślne wprowadzenie do użytku 12-metrowego autobusu elektrycznego, który znany jest z ulic takich miast, jak: Londyn, Los Angeles, czy Amsterdam.

Za pośrednictwem lokalnej spółki zależnej BYD rozpoczęła promocję swoich technologii w Argentynie w 2011 roku, w szczególności tych związanych z pojazdami elektrycznymi i transportem publicznym. W listopadzie 2011 roku spółka podpisała swój pierwszy list intencyjny z Ministerstwem Przemysłu i Sekretarzem Transportu. Podczas wizyty zarządu BYD w maju 2016 roku, Argentyński prezydent Mauricio Macri oraz Minister Środowiska Sergio Bergman wyrazili swoje wysokie oczekiwania dotyczące wprowadzenia technologii BYD i modeli pojazdów elektrycznych do systemów transportu publicznego w ich kraju.

BYD spodziewa się otrzymać niezbędną alokację w ciągu najbliższych kilku tygodni.

Aby lepiej spełniać wymagania rynku, BYD planuje budowę nowego zakładu produkcyjnego w Argentynie. Fabryka ściągnie inwestycje zagraniczne do Argentyny i będzie miała znaczący wpływ na tworzenie nowych miejsc pracy.

Elektryczna ofensywa

BYD coraz intensywniej działa na rzecz wprowadzenia elektrobusów - i to w globalnej skali. Taka jest wola jego akcjonariuszy, w tym Warren Buffet, którzy traktują środowiskowo i innowacyjne produkty jako drogę ku przyszłości. W 2010 roku chińska firma ogłosiła strategię "Elektrycznego transportu publicznego" dla zielonej mobilności, która koncentruje się na pojazdach elektrycznych niskiej emisji, jako priorytetowej opcji transportu publicznego, w celu zmniejszenia emisji związanych z ruchem drogowym w miastach. Została ona również przyjęta jako strategia krajowa w Chinach. Obecnie elektryczne autobusy BYD i inne pojazdy napędzane nowymi rodzajami energii są już wykorzystywane w 240 miastach, w 50 krajach.

BYD z niecierpliwością oczekuje na możliwość przedstawienia w Argentynie kompleksowych rozwiązań dla zielonego miasta, łącznie z innymi technologiami mobilności elektrycznej - w szczególności nową jednotorową kolejką "SkyRail" - pozwalającymi sprostać ekologicznym wyzwaniom w kraju, takim jak korki i emisje związane z transportem

Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
BYD
elektrobus
Argentyna
Zapraszamy do dyskusji także na naszym profilu ! W jednym miejscu wszystkie środki transportu publicznego!

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.

Twój planner podróży


Z:
DO:
DATA
ODJAZDU
CZAS
ODJAZDU

SZUKAJ
Newsletter

Firma "JMK analizy rynku transportowego" oferuje na bieżąco aktualizowaną informację przetargową w zakresie dostaw taboru szynowego, autobusowego oraz obsługi linii komunikacyjnych. Wykup dostęp on-line!
Aktualizowane co miesiąc raporty na temat liczby zarejestrowanych nowych oraz używanych autobusów w Polsce to kompendium wiedzy na temat tego segmentu gospodarki. Analizy zawierają m.in. szczegółowe...
Sprawdź nasz nowy cennik reklamowy na rok 2019 Nasz portal działa w branży transportu publicznego od 2001 roku. Początkowo - tylko pod nazwą InfoBus.pl - obejmował tylko tematykę autobusową....