TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

  • Start
  • rejestracja
Konto użytkownika
Aby korzystać z konta użytkownika musisz się najpierw zalogować.
Jeśli nie posiadasz jeszcze swojego konta - zarejestruj sie już teraz!

Podstawowe dane


Informacja dostępna dla wszystkich użytkowników systemu|Dane szczegółowe


Minimum jedna opcja musi być wybrana
turystyczne


organizator, pośrednik
Kontakt dostępny dla wszystkich użytkowników systemuProfile społecznościowe
Informacje o przewoźniku
Załącz dokumenty
Opis jak co działa

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe dane


Informacja dostępna dla wszystkich użytkowników systemu|Dane szczegółowe

Kontakt dostępny dla wszystkich użytkowników systemuProfile społecznościowe
Informacje o biurze podróży
Załącz dokumenty
Opis jak co działa

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe daneProfile społecznościoweDodatkowe informacje o użytkowniku

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe dane


Zamawiam darmowy newsletter


Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


ZATWIERDŹ

Dziękujemy za rejestrację

Wiadomość z potwierdzeniem oraz szczegółami została wysłana na adres e-mail podany przy wypełnianiu zlecenia.


ZAREJESTRUJ SIĘ

TransInfo

InfoRail

AdBlue - produkt coraz bardziej dostępny
Karol Wach - Opublikowano: 10.09.2006 18:51:42
AdBlue - produkt coraz bardziej dostępny

Jakiś czas temu zaprezentowaliśmy AdBlue - roztwór chemiczny, który znalazł zastosowanie w nowoczesnych pojazdach ciężarowych i autobusach, wyposażonych w technologię SCR (http://www.infobus.com.pl/text.php?id=6834). W związku z coraz większym zapotrzebowaniem na te produkty firma Green Chem, jeden z jego producentów podejmuje kroki zmierzające do zwiększenia dostępności AdBlue na europejskim, także polskim, rynku.  

 

 

Koniec sprzedaży samochodów Euro 3 –rusza produkcja Euro 4/5

 

Większość producentów samochodów ciężarowych, wykonawszy plany produkcyjne, zakończyła promowanie sprzedaży Euro 3. Produkcja na ten rok została sprzedana, co oznacza, że już nie będzie można kupić takich aut. Przyszedł czas na sprzedaż Euro 4 i Euro 5.

 

Sieć dealerów Green Chem rozrasta się za granice Europy

 

AdBlue produkowane m.in. przez Green Chem jest szeroko dostępne w większości krajów Europy, w ostatnich tygodniach umowy dealerskie zostały podpisane w Słowacji i w Portugalii. Następne kroki zostaną podjęte w Europie Środkowej i sfinalizowane zostaną na przełomie września i października. Sieć dealerów firmy Green Chem składa się z setek firm w całej Europie –głównie są to niezależne firmy sprzedające olej napędowy, kreujące dostępność AdBlue bazom transportowym.

 

DAF i GreenChem –współpraca na skalę europejską

 

DAF i GreenChem zdecydowali się na współpracę na skalę europejską dotyczącą dostępności AdBlue w bazach transportowych i na stacjach benzynowych. Współpraca ta polega na „promowaniu”technologii SCR i AdBlue, jak i przekazywaniu jak największej ilości informacji potencjalnym klientom. DAF i GreenChem wspólnie pracowali nad rozwojem „świata SCR/AdBlue”już od wielu lat.  

 

Budowa sieci BlueCard –karty do bezgotówkowego tankowania

 

Sieć BlueCard, do bezgotówkowego tankowania AdBlue, to sieć stacji w Unii Europejskiej. Rozrasta się ona bardzo szybko we wszystkich krajach. Pod koniec lipca będzie 155 takich stacji, w kolejnych miesiącach przybędzie następnych 100. Sieć BlueCard będzie składała się z 500 stacji pod koniec 2006 roku. Da to gwarancje szerokiej dostępności AdBlue.

 

DaimlerChrysler Automotive Poland i GreenChem podpisali umowę o ułatwieniu dostępności AdBlue w Polsce

 

Współpraca ta ma zapewnić wszystkim klientom Mercedes-Benz łatwą i nieograniczoną dostępność AdBlue w Polsce. Klienci będą mogli zatankować lub zamówić produkt za pośrednictwem lokalnych dealerów lub serwisów Mercedes-Benz, a dostawy gwarantowane będą w 24 godziny.

 

Umowa GreenChem i Lotos Paliwa

 

Umowę o współpracy ułatwiającej dostępność AdBlue firmom transportowym w Polsce GreenChem podpisał także z Lotos Paliwa, który zagwarantuje jeszcze przed wejściem norm Euro 4, udostępnienie AdBlue na swoich głównych stacjach w całej Polsce, jak i zaoferuje za pośrednictwem LDS (Lotos Diesel Sernice) sprzedaż AdBlue do baz transportowych, w zbiornikach przystosowanych do użytku flotowego wraz z możliwością tankowania za pośrednictwem BlueCard. Wszystkie punkty, gdzie będzie można zakupić AdBlue będą umieszczone na stronach internetowych Lotos i Green Chem.    

     

Na podstawie materiałów Green Chem.


Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
AdBlue
GreenChem
Daf
SCR
DaimlerChrysler
Lotos

Twój planner podróży


Z:
DO:
DATA
ODJAZDU
CZAS
ODJAZDU

SZUKAJ
Newsletter

Firma "JMK analizy rynku transportowego" oferuje na bieżąco aktualizowaną informację przetargową w zakresie dostaw taboru szynowego, autobusowego oraz obsługi linii komunikacyjnych. Wykup dostęp on-line!
Aktualizowane co miesiąc raporty na temat liczby zarejestrowanych nowych oraz używanych autobusów w Polsce to kompendium wiedzy na temat tego segmentu gospodarki. Analizy zawierają m.in. szczegółowe...
Sprawdź nasz nowy cennik reklamowy na rok 2019 Nasz portal działa w branży transportu publicznego od 2001 roku. Początkowo - tylko pod nazwą InfoBus.pl - obejmował tylko tematykę autobusową....