TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

  • Start
  • rejestracja
Konto użytkownika
Aby korzystać z konta użytkownika musisz się najpierw zalogować.
Jeśli nie posiadasz jeszcze swojego konta - zarejestruj sie już teraz!

Podstawowe dane


Informacja dostępna dla wszystkich użytkowników systemu|Dane szczegółowe


Minimum jedna opcja musi być wybrana
turystyczne


organizator, pośrednik
Kontakt dostępny dla wszystkich użytkowników systemuProfile społecznościowe
Informacje o przewoźniku
Załącz dokumenty
Opis jak co działa

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe dane


Informacja dostępna dla wszystkich użytkowników systemu|Dane szczegółowe

Kontakt dostępny dla wszystkich użytkowników systemuProfile społecznościowe
Informacje o biurze podróży
Załącz dokumenty
Opis jak co działa

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe daneProfile społecznościoweDodatkowe informacje o użytkowniku

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe dane


Zamawiam darmowy newsletter


Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


ZATWIERDŹ

Dziękujemy za rejestrację

Wiadomość z potwierdzeniem oraz szczegółami została wysłana na adres e-mail podany przy wypełnianiu zlecenia.


ZAREJESTRUJ SIĘ

TransInfo

InfoRail

61 autobusów Prevost dla Greyhound
Aleksander Kierecki - Opublikowano: 06.07.2011 20:52:28 2 komentarze
61 autobusów Prevost dla Greyhound

Volvo Prevost otrzymało zamówienie na 61 autobusów X3-45 od legendarnego już amerykańskiego przewoźnika Greyhound. Wszystkie zamówione autokary w wersji trzyosiowej dodającą do bazy firmy jeszcze w tym roku. To kontynuacja doskonałej współpracy między przewoźnikiem a amerykańskim producentem (należącym do koncernu Volvo). Zdaniem Greyhound Prevost cały czas utrzymuje wysoki poziom jakości swoich produktów i terminowo realizuje wszystkie dostawy. Dodatkowo model X3-45 już wcześniej był zamawiany przez operatora i spełnia on wszelkie wymagania przewoźnika i jego pasażerów. Dann Wiltgen, wiceprezes Prevost powiedział: –„Współpraca pomiędzy Greyhound i Prevost wykracza poza zwykłą relację klient - producent. To zdecydowanie coś więcej i dlatego jestem pewien, że także w przyszłości nasze organizacje będą się wzajemnie wspierać wiedzą. To wiedzie nas do wspólnego sukcesu.\'


Zamówione egzemplarze Prevost X3-45 są wyposażone w silniki Volvo D13 EPA oraz automatycznie skrzynie biegów Allison. Autokary są wyposażone w opcje podnoszące poziom bezpieczeństwa pasażerów i komfortu. To m.in. ESP, system monitorowania ciśnienia w kołach oraz automatyczny system przeciwpożarowy. Pojemność X3-45 dla Greyhound to 50 miejsc siedzących. Każdy fotel wyposażony jest w indywidualne gniazdko do zasilania. W całej kabinie mamy także bezprzewodowy dostęp do Internetu. –„Nasi klienci przyzwyczaili się już do płynnej jazdy X3-45, które mamy w swojej flocie, a także do udogodnień w postaci zasilania czy WiFi. Od tego nie maju odwrotu –mówi Dave Leach, dyrektor generalny linii Greyhound.

Dostawa pierwszych 35 autobusów X3-45 realizowan jest od maja do lipca br., natomiast pozostałe 26 autokary zostaną dostarczane pod koniec roku.

 

Założona w 1914 roku firma Greyhound Lines jest największym operatorem transportu lokalnego USA, docierając to 3.800 miejsc w całej Ameryce Północnej. To amerykańska ikona i jednocześnie przewoźnik, który zapewnia bezpieczne, przyjemne i niedrogie podróże prawie 25 milionom pasażerom rocznie. Greyhound to jedna z najbardziej rozpoznawalnych marek na świecie.
Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na

Sprawdź też:
Prevost
Volvo
ESP
Allison
USA
  • Radoslaw Mroczkowski – 07.07.2011

    Stanowisko kierowcy wygladem przypomina europejskie autokary z lat '80-tych.

  • sphinx – 08.07.2011

    Bo zaawansowanie techniczne amerykańskich autobusów jest mniej więcej na poziomie końcówki zeszłego wieku europejskich.

Zapraszamy do dyskusji także na naszym profilu ! W jednym miejscu wszystkie środki transportu publicznego!

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.

Twój planner podróży


Z:
DO:
DATA
ODJAZDU
CZAS
ODJAZDU

SZUKAJ
Newsletter

Firma "JMK analizy rynku transportowego" oferuje na bieżąco aktualizowaną informację przetargową w zakresie dostaw taboru szynowego, autobusowego oraz obsługi linii komunikacyjnych. Wykup dostęp on-line!
Aktualizowane co miesiąc raporty na temat liczby zarejestrowanych nowych oraz używanych autobusów w Polsce to kompendium wiedzy na temat tego segmentu gospodarki. Analizy zawierają m.in. szczegółowe...
Sprawdź nasz nowy cennik reklamowy na rok 2019 Nasz portal działa w branży transportu publicznego od 2001 roku. Początkowo - tylko pod nazwą InfoBus.pl - obejmował tylko tematykę autobusową....